П`ятниця, 18.08.2017, 13:51,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Районний відділ повідомляє

Олімпіади з предметів для учнів 4-х класів проведено
22.03.2014, 00:52

Щорічно напередодні весняних канікул відбувається хвилююча для маленьких обдарувань та їх вчителів подія - проводяться олімпіади з базових предметів. Цього року інтелектуальні змагання проводились 22 березня на базі КЗШ № 41. Хвилювались діти, хвилювались вчителі, хвилювалися члени журі і представники відділів освіти. Завдання були не легкими, проте діти виконали роботи.

   

   

Вітаємо переможців та їх вчителів і бажаємо подальших успіхів!

Переможці олімпіад серед учнів 4 класів 22.03.2014

№ з/п

ПІБ учня

Заклад

Місце

ПІБ вчителя (звання, категорія, стаж)

Математика

1

Майор В’ячеслав Олегович

КНВК №35

І

Сидоренко Світлана Володимирівна, методист, вища, 19р.

2

Шаповал Альона Олегівна

КГ №91

ІІ

Плют Ольга Григорівна, методист, вища, 34р.

3

Іващенко Костянтин Романович

КСШ №118

ІІ

Паласіна-Наварро Олена Олександрівна, спеціаліст, 2 р.

4

Пашковська Софія Володимирівна

КСШ №74

ІІІ

Носова Лариса Миколаївна, старший вчитель, вища, 24р.

5

Яремчук Володимир Андрійович

КЗШ №19

ІІІ

Герасименко О.М., Ікатегорія , 15р.

6

Гуреєв Максим Дмитрович

КЗШ

№120

ІІІ

Потурайко Лариса Володимирівна, старший вчитель, вища, 31 р.

Українська мова

1

Сердюк Олеся Вікторівна

КЗШ №68

І

Мацко Світлана Володимирівна (вища, вчитель методист)

2

Пукас Валерія Євгенівна 

КГ №91

І

Червотока Наталія Василівна (вища , вчитель методист)

3

Бондаренко Діана Вікторівна 

 

КНВК №35 "Імпульс"

ІІ

Гізатуліна Тетяна Василівна (вища)

4

Власенко Юлія Дмитрівна -

КЗШ №119

ІІІ

Рябоконь Наталя Олександрівна (1 категорія

5

Артюх Надія Геооргіївна - 

КЗШ №11

ІІІ

Пархомова Ольга Михайлівна  (вища, вчитель- методист)

6

Басов Богдан Євгенович

 

КЗШ №19

ІІІ

Герасименко Ольга Миколаївна (1 категорія)

Природознавство

1.

Макаренко Максим Вікторович

КГ № 91

І

Гудзь Тетяна Миколаївна, старший вч., вища

2.

Петрів Марія Олександрівна

КНВК № 35

ІІ

Сидоренко Світлана Володимирівна, вч. - методист, вища

3.

Айвазян Денис Едуардович

КЗШ № 113

ІІ

Мирна Наталя Пилипівна, старший вч., вища

4.

Шевченко Анна Олександрівна

КЗШ № 120

ІІІ

Садиченко Ірина Олександрівна, вч.-методист, вища

5.

Губарєв Ростислав Вадимович

КЗШ № 21

ІІІ

Онопрієнко Наталя Володимирівна, вч.-методист,вища

6.

Асташенкова Софія Олександрівна

КЗШ № 124

ІІІ

Даниліченко Наталя Борисівна, вч.-методист, вища

Російська мова

1.

 

Голубнича Дарина Ярославівна

КЗШ №124

І

Даниліченко Наталія Борисівна

вчитель- методист,

вища,34 роки

2.

Дорохіна Варвара Вадимівна

КЗШ № 107

ІІ

Логвиненко Олена Єрджаниківна, старший вчитель, вища, 16 років

3.

Кучкова  Дарія Юріївна

КЗШ № 120

ІІІ

Потурайко Лариса Володимирівна, старший вчитель, вища, 31 рік

Категорія: Районний відділ повідомляє | Додав: Ann Заклад:|Автор:Творча група E W
Переглядів: 746 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.5/2

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]