30 грудня 2014 року на базі КЗШ №14 Саксаганського району відбувся районний етап міського конкурсу дитячої літературної творчості «Первоцвіт» серед учнів 2-4 класів.
На розгляд журі було представлено 125 робіт учнів початкових класів з п’яти номінацій:
- «Діти за мир, за єдину Україну»;
- «Думки дітей про все на світі»;
- «Мій рідний край»;
- «Лист-підтримка захиснику Вітчизни»;
- «Усмішки».
Районним журі було відмічено роботи учнів КЗШ № 72, 17, 31, 122, КГ № 91,КСШ №118
за їхню самобутність, образність, самовираження ліричного «я», відповідність темі, жанровим ознакам.
Призові місця посіли:
У номінації «Діти за мир, за єдину Україну»:
І місце - Романенко Софія Сергіївна, учениця 2 – А класу, КЗШ № 72 ( вч. Береза Людмила Іванівна)
ІІ місце – Хозін Артем Віталійович, 3-Б клас, КЗШ №120 (вчитель Леонова Катерина Анатоліївна);
Щудло Анастасія Михайлівна, 4-А клас, КСШ №74 (вчитель Горова Ганна Іванівна)
ІІІ місце – Колісник Оксана Сергіївна, 3-В, КНВК №35 «Імпульс» (вчитель Кавун Людмила Богданівна);
Іванченко Артем Костянтинович, 3-А, КЗШ № 14 (вчитель Штемберська Ірина Федорівна);
Стародубцева Софія Павлівна, 2-А, КЗШ № 14 (вчитель Ткаченко Світлана Валентинівна);
У номінації «Мій рідний край»:
І місце – Тєрєхов Данило Едуардович, учень 2 -А класу, КЗШ № 17, (вч. Маркосян Людмила Петрівна)
ІІ місце – Дубровська Аліна Олександрівна, 2-Б, КНВК №35 «Імпульс» (вчитель Сергієнко Яна Леонідівна);
Нанайко Тіна Олексіївна, 3-А, КЗШ № 120 (вчитель Колесникова Надія Петрівна);
ІІІ місце – Солдатенко Михайло Олександрович, 4-Б, КЗШ № 113 (вчитель Процевська Віра Іванівна);
Валевська Марія Русланівна,4-А, КЗШ № 68, (вчитель Тарасова Тетяна Юріївна);
Плотніков Руслан Олександрович, 2-А, КЗШ №74 (вчитель Плотнікова Віта Валеріївна);
У номінації «Думки дітей про все на світі»:
І місце – Гуцалюк Андрій Павлович, 2-Б клас, Криворізька гімназія № 91 (вч. Левченко Світлана Михайлівна)
ІІ місце – Зарченко Дар ̓я Романівна, 4-Б, КСШ №107, (вчитель Логвиненко Олена Єрджаниківна);
Гавеля Єлизавета Олександрівна, 3-А, КСШ №74, (вчитель Іванова Наталія Валентинівна);
ІІІ місце – Ніколайчук Софія Віталіївна, 3-А, КЗШ №72 (вчитель Азарова Ірина Володимирівна);
Таллєр Діана Дмитрівна, 2-В, КЗШ №41, (вчитель Нескоромна Ірина Василівна);
Михайлова Валентина Сергіївна, 2-А, КЗШ №119, (вчитель Головко Наталія Олександрівна);
У номінації «Лист-підтримка захиснику Вітчизни»:
І місце – Солоділова Катерина Максимівна, 2 клас, КЗШ № 31,(вч. Дордюк Олена Олександрівна);
Довгоп'ятий Ярослав Янович, 2-В клас, КЗШ№122 (вч. Веремчук Марина Володимирівна);
ІІ місце – Зайцев Владлен, 3-Б, КСШ №118, (вчитель Дрябіна Ганна Миколаївна);
ІІІ місце – Архіпова Валерія Дмитрівна, 3-А, КЗШ № 120 (вчитель Колесникова Надія Петрівна);
Новіченко Антон Сергійович, 4-Б, КЗШ №124, (вчитель Порхун Світлана Михайлівна);
Щурінова Софія Євгенівна, 3-В, КНВК №35 «Імпульс», (вчитель Кавун Людмила Богданівна);
У номінації «Усмішки»:
І місце – Залюбовський Вадим Віталійович, 2-Б клас, КСШ № 118, (вч.Сушенцева Олена Михайлівна)
ІІ місце – Полховська Ніколь Олександрівна, 4-А, КСШ №107 (вчитель Соломка Ніна Василівна);
Єлсукова Юлія Олексіївна, 4-Б, КЗШ №113 (вчитель Процевська Віра Іванівна);
ІІІ місце – Мішака Богдан Ігорович, 4клас, НВК №240, (вчитель Мішака Наталія Анатоліївна);
Вітаємо переможців та призерів, їхніх наставників і батьків! Бажаємо їм успіхів у міському турі конкурсу.
|