Понеділок, 18.12.2017, 06:06,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Районний відділ повідомляє

Стартували олімпіади для учнів 3-х класів
16.03.2014, 23:29

Згідно з планом роботи районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, наказу відділу освіти від  06.03.2014р. № 127 „Про організацію та проведення олімпіад з математики, рідної мови, природознавства серед учнів 3-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів  у 2013 - 2014 н. р.” та з метою раннього виявлення нахилів, здібностей та обдарованості молодших школярів 15 березня 2014 року на базі КЗШ № 122 було проведено районний етап учнівських предметних олімпіад серед учнів  3-х класів. Проведення районного туру олімпіад було ретельно підготовлено і чітко організовано РМК та адміністрацією, педагогічним колективом КЗШ № 122, тому робота учнів і районного журі проходила спокійно, виважено, якісно.

   

   

У ІІ етапі олімпіад  змагалися 79 учнів 3-х класів – переможців шкільних олімпіад, із них 22 учні шкіл нового типу.

Вітаємо переможців і призерів:

Місце

ПІБ учня

Заклад

К-сть

набраних балів

ПІБ вчителя

 

Українська мова

І

Баб’як  Мілана  Олегівна

КЗШ 74

29,5

Горова  Ганна  Іванівна

ІІ

Шевченко  Поліна  Костянтинівна

КЗШ 72

27,5

Жолобняк  Людмила Валентинівна

ІІ

Крупська  Олександра Валентинівна

КЗШ 14

28

Конченко  Ніна  Федорівна

ІІІ

Петєліна  Тамара  Євгенівна

КЗШ 122

23

Скрікеря  Любов  Анатоліївна

 

ІІІ

Ягозинський  Павло  Сергійович

КЗШ 58

21,5

Яновська  Валентина Станіславівна

ІІІ

Благун  Оксана  Юріївна

КЗШ 113

25

Косенкова  Ірина Анатоліївна

Математика

І

Скрипник Олег Юрійович

КНВК№ 35

27

Шерстньова Оксана Олександрівна

ІІ

Кисіль Сергій Денисович

КГ № 91

26,8

Кіблик Галина Володимирівна

ІІ

Шинкаренко Олексій Михайлович

КЗШ № 43

26,5

Рєзнік Тетяна Олександрівна

ІІІ

Горб Іван Сергійович

КЗШ №68

24

Тарасова Тетяна Юріївна

ІІІ

Дениско Микита Олександрович

КЗШ №51

24

Броваренко Алла Миколаївна

ІІІ

Ігнатов Максим Юрійович

КЗШ №41

24

Груздова Галина Миколаївна

Природознавство

І

Савченко Кирило Олександрович

КЗШ№119

28

Іванова Людмила Олександрівна

ІІ

Закотін Богдан Сергійович

КНВК№35

27

Шерстньова Оксана Олександрівна

ІІ

Наливайчук Ірина Вікторівна

КЗШ№68

27,5

Петричкевич Наталія Ярославівна

ІІІ

Білий Ярослав Андрійович

КГ№91

24,5

Філіпова Наталія Вікторівна

ІІІ

Булдей Данило Андрійович

КСШ№118

24,5

Павлюх Ольга Василівна

ІІІ

Шолох Діана Сергіївна

КЗШ№113

23,5

Косенкова Ірина Анатоліївна

Російська мова

І

Плічко Мирослава Сергіївна

КСШ№107

27

Вічко Інна Сергіївна

ІІ

Чекаленко Яна Віталіївна

КГ №91

26.5

Воронова Тетяна Олексіївна

ІІІ

Павловська Віолетта Олександрівна

КЗШ №41

25

Зайцева Надія Анатоліївна,

 

Категорія: Районний відділ повідомляє | Додав: Ann Заклад:|Автор:Творча група E W
Переглядів: 743 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]