Неділя, 17.12.2017, 09:21,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Районний відділ повідомляє

Таблиця переможців та призерів ІІ етапу учнівських олімпіад
17.04.2016, 22:42

Таблиця переможців та призерів

ІІ етапу учнівських олімпіад

з базових дисциплін  в початкових класах

у 2015 - 2016   навчальному році

в закладах освіти Саксаганського  району

Місце

ПІ учня

Заклад

Клас

 

Предмет

ПІБ вчителя

(звання, категорія)

І

Павленко Ілля

КЗШ № 72

4-А

математика

Азарова Ірина Володимирівна

ІІ

Швець Костянтин

КЗШ № 119

4-А

математика

Пархоменко Тетяна Миколаївна

ІІ

Зінченко Даніїл

КЗШ № 120

4-А

математика

Колесникова Надія Петрівна

ІІІ

Кісільова Маргарита

КСШ № 74

4-А

математика

Іванова Наталія Валентинівна

ІІІ

Дорохова Марія

КЗШ № 68

4-А

математика

Кузьменко Тетяна Петрівна

ІІІ

Романчук Кароліна

КСШ № 118

4-В

математика

Сенченкова Наталя Семенівна

І

Пєвнєва Вікторія

КСШ № 74

4-А

українська мова

Іванова Наталія Валентинівна

ІІ

Кривко Софія

КЗШ № 68

4 - Б

українська мова

Литвиненко Тетяна Анатоліївна

ІІ

Маляр Дмитро

КЗШ № 119

4 - А

українська мова

Пархоменко Тетяна Миколаївна

ІІІ

Галєєва Анна

КГ № 91

4 - Б

українська мова

Савченко Світлана Іванівна

ІІІ

Гупалова Ганна

НВК № 240

4

українська мова

Сагайдак Анжела Леонідівна

ІІІ

Тодос’єва Дарина

КЗШ № 14

4 - А

українська мова

Штемберська Ірина Федорівна

I

Айгарс Дарина

КСШ № 107

4-А

російська  мова

Гнура Олена Миколаївна

ІІ

Альчинська Марія

КЗШ № 120

4-А

російська  мова

Колесникова Надія Петрівна

ІІІ

Пініч Ельміра

КЗШ № 122

4-А

російська  мова

Соловйова Валентина Савеліївна

І

Клименко Анастасія

КГ № 91

4 - В

природознавство

Сушій Надія Володимирівна

ІІ

Лось Олександра

КНВК № 35

4 - Б

природознавство

Кирильчук Світлана Миколаївна

ІІ

Батрак Данііл

КЗШ № 21

4 - А

природознавство

Пікіна Людмила Євгенівна

ІІІ

Янчик Роман

КСШ № 74

4 - А

природознавство

Логвінова Олена Олександрівна

ІІІ

Баранова Анастасія

КСШ № 118

4 - В

природознавство

Сенченкова Наталя Семенівна

ІІІ

Сітало Максим

КЗШ № 122

4 - Б

природознавство

Непомняща Олена Валентинівна

І

Нападайло Микита

КСШ №107

4-А

англійська мова

Алєксєєва Наталя Василівна

ІІ

Білоус Олександра

НВК №240

4

англійська мова

Поцко Юлія Олександрівна

ІІ

Зубко Карина

КСШ 118

4-Б

англійська мова

Пусяк Альбіна Олександрівна

ІІІ

Юрескул Владислав

КГ №91

4-Б

англійська мова

Білоус Олена Іванівна

ІІІ

Гвоздьова Катерина

КНВК №35

4-А

англійська мова

Шкатула Галина Вікторівна

ІІІ

Бойченко Ярослав

КЗШ №124

4-А

англійська мова

Омельченко Ольга Володимирівна

Категорія: Районний відділ повідомляє | Додав: Ann Заклад:|Автор:Творча група району E W
Переглядів: 329 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]