Вітаємо переможців конкурсу знавців української мови - Районний відділ повідомляє <!--if(Інфоцентр)-->- Інфоцентр<!--endif--> - Презентації - Сучасний вчитель
Четвер, 08.12.2016, 12:53,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Районний відділ повідомляє

Вітаємо переможців конкурсу знавців української мови
[ Викачати з сервера (45.5Kb) ] 23.11.2014, 17:58

Переможці

 районного етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 2014-2015 н.р. серед учнів 3 класів                                                                        

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Місце  в районному турі

Кількість набраних балів

Прізвище, ім’я,  по батькові вчителя

1

Айгарс Дарина Володимирівна

 КСШ №107

1

30

Гнура Олена Миколаївна,

вища, старший вчитель

2

Шиян Анна Андріївна

 

КЗШ № 19

2

27

Пруднікова Яна Сергіївна, спеціаліст

3

Кривко Софія Андріївна

 

КЗШ №68

2

27,5

Литвиненко Тетяна Анатоліївна,

ІІ категорія

4

Зайцев Владлен Валерійович

 

КСШ №118

3

26,5

Дрябіна Ганна Миколаївна,

вища

5

Маляр Дмитро Олександрович

 

КЗШ №119

3

24

Пархоменко Тетяна Миколаївна

6

Чапленко Тетяна Миколаївна

 

КЗШ №14

3

23,5

Штемберська Ірина Федорівна,

вища

Переможці

 районного етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 2014-2015 н.р. серед учнів 4 класів 

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Місце  в районному турі

Кількість набраних балів

Прізвище, ім’я,  по батькові вчителя

1

Чепур Анастасія Анатоліївна

 

НВК № 240

І

30

Бабич Людмила Степанівна,

вища

2

Крупська Олександра Валентинівна

 

КЗШ № 14

ІІ

25,6

Конченко Ніна Федорівна,

вища, вчитель методист

3

Хавер Юлія Сергіївна

 

КЗШ № 120

ІІ

24,5

Куцевич Вікторія Леонідівна,

вища

4

Терещенко Єсенія Олександрівна

 

КЗШ № 21

ІІІ

24

Круковець Любов Іванівна,

вища

5

Кропліс Ярослав Віталійович

 

Криворізька гімназія

№ 91

ІІІ

24,1

Хотіленко  Олена Володимирівна,

вища, вчитель методист

6

Нікітченко Валерія Русланівна

 

КЗШ № 19

ІІІ

23,9

Штефан Тетяна Олексіївна, вища, вчитель методист

 

Категорія: Районний відділ повідомляє | Додав: Ann Заклад:|Автор:Творча група району E W
Переглядів: 816 | Завантажень: 17 | Рейтинг: 0.0/0

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]