Неділя, 22.09.2019, 16:11,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Ділимося досвідом » Ділимося досвідом

Районний семінар на базі КСШ№74
31.01.2016, 14:25

21.01.16 на базі Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №74 відбувся районний семінар-практикум для керівників ШМК початкових класів на тему: «Шляхи підвищення професійної компетентності вчителя».

Учасники семінару:

  • керівники ШМК початкових класів району;
  • вчителі початкових класів КСШ № 74.

Мета заходу:

-   створити модель сучасного, професійно-компетентного, успішного вчителя;

-   поділитися досвідом креативної роботи ШМК як комплексного підходу до формування професійної компетентності педагогів;

-   ознайомити керівників ШМК з традиційними (колективними та індивідуальними) та нетрадиційними формами методичної роботи, що сприяють підвищенню фахового рівня педагогічних працівників, розвивають прагнення до самовдосконалення.

Семінар проходив у сучасному, технічно обладнаному методичному кабінеті. Його організатори обрали нестандартну форму проведення: ділову гру – уявну подорож океаном професійної майстерності на вишуканому лайнері «Компетентний педагог». На ньому об’єдналися і пливли 5 екіпажів: «Корали», «Морські зірки», «Мушлі», «Рибки» і «Дельфіни». Круїз був незвичайним, вчителі шукали скарби – це ключові компетентності та професійні вміння педагогів.

     Основну частину семінару розпочала Федоренко О.М., заступник директора школи з навчально-виховної роботи, виступом: «Модель сучасного професійно-компетентного вчителя». Під час презентації  учасники семінару розв’язали кросворд під назвою «Педагог».

     Керівник ШМК Іванова Н.В. поділилася досвідом комплексного підходу до формування професійної компетентності педагогів у ШМК. Підготувала для колег практичні поради і рекомендації щодо впровадження таких форм заходів, які допоможуть  модернізувати методичну роботу ШМК.

    Вчителі вищої категорії Носова Л.М. та Павелко С.Г. підготували науковий фільм, в якому розкрили важливу проблему: «Самоосвіта – один із шляхів підвищення професійної майстерності». Провели ділову гру (роботу в групах) з використанням методів: «Рух протилежностей», «Гронування», «Більярд», «Вилучення зайвого», «Збери пазли».

    Вчитель вищої категорії Пархомова О.М. поділиться секретами формування та розвитку професійно-особистісного іміджу педагога.

Провела тест  «Яким є рівень Вашої конкурентоспроможності?»

    Для підведення підсумків вчителі вирушили на яскравий острів «Успішний вчитель». На ньому разом з учителем-методистом Горовою Г.І. вони  міркували, якими рисами повинен володіти  вчитель у сучасній школі? Склали цілісний портрет професійно-значущих якостей особистості педагога. Переглянули відеоролик, у якому почули, що моральність, доброта вчителя – це той скарб, який передусім цінують учні початкової школи.

     Під час рефлексії вчителі виконали творчу колективну роботу «Створення коралового рифу». На малюнках-символах написали і зачитали відгуки щодо проведеного семінару. Виконали вправу «Тепло наших рук»: взялися в групах за руки й коротко висловили особисті побажання, які починалися словами: «У вашій професійній діяльності я бажаю…».   

    Семінар допоміг розширити керівникам ШМК педагогічні і методичні знання щодо впровадження нетрадиційних форм методичної роботи.  Організатори семінару були зворушені теплими відгуками, тією творчою атмосферою, яка дала змогу проявити ініціативу кожному вчителю.

   

   

Категорія: Ділимося досвідом | Додав: Ann Заклад:|Автор:Іванова Н. В. E W
Переглядів: 472 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]