П`ятниця, 14.08.2020, 05:54,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Методичні рекомендації

Календарне планування з фізичної культури для 1 класу (за новою прорамою)
[ Викачати з сервера (167.0 Kb) ] 12.09.2013, 18:34
Календарне планування рекомендовано Дніпропетровським ДОІППО
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА 1 клас
(3 години на тиждень)


1 семестр
1    ПБ на уроках фізкультури. Основна стійка, шикування у коло.Ходьба на носках, п’ятках, гладкий біг. Комплекс загальнорозвивальних вправ(5-7). Рухливі ігри.    
2    ПБ. Спортивний одяг, взуття. Основна стійка, шикування у коло. Команди «Кроком руш! Клас, шикуйсь!»Техніка ходьби на носках, на п’ятках з різним положенням рук, гладкий біг. Загальнорозвивальні вправи. Техніка виконання стрибків на лівій та правій нозі.Рухлива гра.    
3    Знайомство з Фізкультуркіним.Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
4    ПБ.Основна стійка, Стройові команди.Ходьба на носках, п'ятках, гладкий біг.Загальнорозвивальні вправи. Техніка виконання стрибків на лівій та правій нозі. Рухлива гра.    
5    ПБ. Основна стійка. Стройові команди.Ходьба звичайна з різним положенням рук, ходьба на носках.Гладкий біг.Імітаційні вправи, стрибки на одній, двох ногах. Естафети з предметами.    
6    Абетка не проста, а спортивна. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
7    ПБ. Стройові вправи( шикування, перешикування у коло, Стройові команди).Ходьба звичайна, на носках. Ходьба з високим підніманням стегна, на внутрішній та зовнішній стороні ступні.Гладкий біг. Загальнорозвивальні імітаційні вправи. Стрибки на одній, двох ногах з поворотом праворуч, ліворуч. Естафети з бігом до 20м.    
8    ПБ.Стройові вправи та команди. Ходьба звичайна, з високим підніманням стегна, внутрішній та зовнішній стороні стопи. Техніка гладкого бігу. Загальнорозвивальні імітаційні вправи. Стрибки на одній, двох ногах, з поворотом ліворуч, праворуч.Техніка бігу до 30 м.Рухливі ігри.    
9    Види спорту на літеру «Б». Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
10    ПБ. Шикування в шеренгу, виконання команди «В одну шеренгу-ставай!» Ходьба звичайна. Ходьба з високим підніманням стегна, на внутрішній та зовнішній стороні стопи . Вправи зі скакалкою. Гладкий біг. Техніка бігу до 30 м. Рухливі ігри.    
11    ПБ.Стройові вправи. Шикування в шеренгу по 1, та виконання команди «В одну шеренгу-ставай!» Різновиди ходьби. Гладкий біг. Техніка бігу з високим підніманням стегна, почергові стрибки на одній нозі (підскоком)Загальнорозвиваючі та підвідні вправи для навчання стрибкам через скакалку. Техніка бігу до 20 м. Вправи з малим м’ячем. Ігри.    
12    Фізичні вправи. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
13    ПБ. Стройові вправи. Шикування в шеренгу по 1, та виконання команди «В одну шеренгу-ставай!»Ходьба з різним положенням рук, під оплески. Звичайний біг, з високим підніманням стегна.Загальнорозвиваючі вправи із скакалкою.Вчити стрибкам через скакалку. Біг до 15-20м (старт, фініш) Техніка виконання вправ з малим м’ячем. Рухливі ігри.    
14    ПБ. Стройові вправи, команди. Різновиди ходьби.Біг, спец. вправи.Загальнорозвивальні вправи із скакалкою. Стрибки через скакалку.Вправи з малим м’ячем. Ігри, естафети.    
15    Гра-засіб виховання учнів. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
16    ПБ. Стойові вправи та команди.Різновиди ходьби, бігу.Вчити техніці бігу із закидом гомілок.Комплекс вправ РГГ. Стрибки через скакалку, вправи з малим м’ячем.Ігри, естафети.    
17    ПБ. Стройові вправи та команди на місці та під час руху.Різновиди ходьби, бігу, спец.вправи бігуна. Техніка виконання вправ РГГ.Ознайомити з технікою бігу у чергуванні з ходьбою до 100-200 м. Вправи з малим м’ячем. Естафети.    
18    Рухлива гра-засіб виховання учнів. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
19    ПБ. Шикувуння в шеренгу, коло, перешикування.Вивчені види ходьби. Техніка бігу: гладкого, з високим підніманням стегна, із закидом гомілок. Комплекс вправ РГГ. Стрибки на одній, двох ногах з поворотом. Стрибки через скакалку, біг у чергуванні з ходьбою до 150-250 м.Естафети.    
20    ПБ. Стройові вправи. Техніка виконання різних видів ходьби, гладкого бігу, спец.вправ бігуна.Закріпити навички виконання Комплексу вправ РГГ.Вправи з малим м’ячем.Стрибки зі скакалкою. Ігри.    
21    Дистанція. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
22    ПБ. Стройові вправи, команди. Ходьба, гладкий біг, спец.вправи бігуна.Загальнорозвивальні та імітаційні вправи.Стрибки у довжину з місця. Вправи з малим м’ячем "Школа м’яча”Метання в цілб. Ігри.    
23    ПБ. Стройові вправи. Ходьба звичайна та з різним положення рук.Гладкий біг, спец.вправи бігуна. КЗВ. Метання в ціль. Стрибки у довжину з місця. Біг у чергуванні з ходьбою до 300 м.Естафети.    
24    Естафета. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
25    ПБ. Стройові вправи. Ходьба звичайна, з різним положенням рук. Різновиди бігу. Імітаційнй вправи. Стрибки у довжину з місця. Метання в ціль. Біг у чергуванні з ходьбою до350 м.Естафети.    
26    ПБ. Стройові вправи. Різновиди ходьби, бігу. Комплекс РГГ. Метання м’яча в ціль.Стрибки у довжину з місця. Біг у чергуванні з ходьбою до 400 м. Ігри.    
27    Життєво важливі способи пересування людини. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
28    ПБ. Шикування у шеренгу. Команди «Рівняйсь! Струнко! Відставити!» Різновиди ходьби, бігу. Нові імітаційні, розвивальні вправи.Положення тіла у просторі: сіди-ноги нарізно, зігнувши ноги, на п’ятах,;упори-стоячи, стоячи на колінах.ВПрави для зміцнення м’язів спини, живота в положенні лежачи.Ігри.    
29    ПБ. Стройові вправи, команди. Різновиди ходьби, бігу. ЗІВ. Вправина положення тіла у прсторі.(розвиток силових якостей, гнучкості).Ігри.    
30    Єдиноборство. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
31    ПБ. Стройові вправи та команди. Різновиди ходьби, ходьба «змійкою».ЗІВ. Техніка виконання вправ на положення тіла у просторі.(розвиток силових якостей, гнучкості). Вправи на підвищеній опорі:ходьба по лаві з різним положенням рук.Естафети.    
32    ПБ. Стройові вправи.Різновиди ходьби, бігу. ЗІВ. Техніка виконання вправ на положення тіла у просторі.(розвиток силових якостей, гнучкості).Групування у положенні лежачі. Вправи на підвищеній опорі.Естафети.    
33    Зарядка-джерело енергії на цілий день. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
34    ПБ. Підготовчі та стройові вправи. Широка стійка. Різновиди ходьби, бігу. Комплекс вправ фізкультпаузи. Вправи на підвищеній опорі. Зіскок вигнувшись з лави. Групування у положенні лежачі та сидячі. Розвиток фізичних якостей. Ігри.    
35    ПБ.Стройові вправи. Ходьба,біг парами. Комплекс вправ фізкультпаузи.Групування. Вправи на підвищеній опорі. Зіскок.Естафети з м’ячем.    
36    Особиста гігієна школяра. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
37    ПБ. Стройові вправи, підготовчі. Різновиди ходьби, бігу. Комплекс вправ фізкультпаузи.Впови на підвищеній опорі. Зіскок. Групування, перекати. Лазіння по горизонтальній лаві в упорі стоячи на колінах. Естафети.    
38    ПБ. Стройові та організуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу. Комплекс вправ фізкультпаузи. Групування, перекати. Лазіння по лаві. Лазіння по похилій лаві на колінах. Вправи на розвиток фізичних якостей. Ігри.    
39    Інвентар, спортивний одяг та взуття-твої помічники на шляху до здоров’я. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
40    ПБ. Стройові вправи.Різновиди ходьби, бігу. Комплекс РГГ №2.Повторити вивчені акробатичні елементи.Лазіння по горизонтальній та похилій лаві. Естафети.    
41    ПБ. Стройові вправи. Різновиди ходьби, бігу. Комплекс РГГ №2. Лазіння по похилій лаві, лазіння по стінці. Перекиди боком на матах. Вправи для розвитку фізичних якостей.Ігри.    
42    Їдемо у подорож. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
43    ПБ. Стройові команди, організуючі вправи.Різновиди ходьби,бігу. Ходьба у напівприсіді.Комплекс вправ РГГ№2.Перекид боком на матах, вправи на зміцненя м’язів спини, живота в різних положеннях.Лазіння по стінці. Ігри.    
44    ПБ. Стройові вправи.Різновиди ходьби, бігу. Комплекс вправРГГ№2.Перекид боком на матах, лазіння по стінці.Рухливі ігри.    
45    Позаурочні заняття фізичною культурою. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
46    ПБ. Стройові вправи.Різновиди ходьби. Танцювальні кроки-приставний крок, крок галопу.Різновиди бігу.Вправи для формування постави, для збільшення амплітуди рухів у суглобах.Перелізання та підлізання. Ігри.    
47    ПБ. Організуючі вправи та команди.Ходьба.Танцювальні кроки.Біг. Вправи для формування постави, для збільшення амплітуди рухів у суглобах. Перелізання та підлізання.Виси стоячи, лежачи.Естафети.    
48    Канікули разом.Зимові види спорту. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    
11 семестр
49    ПБ. Організуючі вправи. Різновиди ходьби. Танцювальні кроки.  Вправи для формування постави, для збільшення амплітуди рухів у суглобах.Різновиди бігу. Виси стоячи, лежачі. Естафети.    14.01

50    ПБ. Стройові команди та вправи. Різновиди ходьби, бігу. Танцювальні кроки. ЗРВ на формування постави.Виси стоячи, лежачі.Естафети.    15.01
51    Лижі. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    17.01
52    ПБ. Стройові команди та вправи. Різновиди ходьби, бігу. Комплекс вправ РГГ№3.Стрибки на одній, двох ногах, з поворотами. Вправи з великим м’ячем. Стрибки зі скакалкою. Ігри з м’ячем.    21.01
53    ПБ. Стройові вправи та команди.Ходьба(проф.-ка плоскостопості).Біг зі зміною напрямку руху. Комплекс РГТ№3.Стрибки на одній, двох ногах. Техніка виконання вправ з великим м’ячем: підкидання та ловіння, передавання у колі. Стрибки зі скакалкою. Рухливі ігри.    22.01
54    М’яч -твій  кращий друг. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    24.01
55    ПБ. Повороти на місці. Ходьба з високим підніманням стегна, у напівприсіді. Біг. Комплекс РГТ№3. Вправи з великим м’ячем. Вправи для розвитку координації рухів, танцювальні вправи. Рухливі ігри.     28.01
56    ПБ. Стройові вправи та команди. Різновиди ходьби, бігу. Комплекс вправ РГТ№3. Вправи з великим м’ячем. Техніка виконання перекидання м’яча в парах, удари м’яча о підлогу однією, двома руками. Рухливі ігри.    29.01
57    Нагороди в спорті. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    31.01
58    ПБ. Стройові вправи та команди. Різновиди ходьби, бігу. Комплекс вправ з великим м’ячем. Техніка виконання перекидання м’яча. Техніка ведення м’яча на місці лівою та правою рукою. Рухливі ігри.    04.02
59    ПБ. Стройові вправи. Різновиди ходьби, бігу. Комплекс вправ з великим м’ячем. Техніка виконання перекидання м’яча. Техніка ведення м’яча на місці лівою та правою рукою. Рухливі ігри.    05.02
60    Олімпійський рух у стародавній Греції. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    07.02
61    ПБ. Стройові вправи, шикування в колону. Різновиди ходьби, бігу. Вправи з великим м’ячем. Техніка передавання м’яча в шерензі. Техніка ведення м’яча на місці лівою та правою рукою. Рухливі ігри. Розвиток фізичних якостей.    11.02
62    ПБ. Стройові вправи. Різновиди ходьби, бігу. Вправи для формування правильної постави. Передача м’яча над головою, під ногами в колоні. Техніка передавання м’яча в шерензі. Техніка ведення м’яча на місці лівою та правою рукою. Розвиток фізичних якостей – стрибки на місці, у довжину з місця, зі скакалкою. Рухливі ігри.    12.02
63    Правильна постава. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    14.02
64    ПБ. Стройові вправи та команди. Різновиди ходьби, бігу. Нові вправи для формування правильної постави та профілактика плоскостопості. Передача м’яча над головою, під ногами в колоні. Техніка передавання м’яча в шерензі. Техніка ведення м’яча на місці лівою та правою рукою. Рухливі ігри або естафети.    18.02
65    ПБ. Стройові вправи та команди. Різновиди ходьби, бігу. Вправи для формування правильної постави та профілактика плоскостопості. Вправи з великим  м’ячем в іграх. Розвиток фізичних якостей. Ігри.    19.02
66    Рух-запорука здоров’я. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    21.02
67    ПБ. Стройові вправи та команди. Різновиди ходьби, бігу. Вправи для формування правильної постави та профілактика плоскостопості. Впраи на підвищеній опорі: повороти, присіди. Танцювальні вправи, Ігри.    25.02
68    ПБ. Стройові вправи та команди. Різновиди ходьби, бігу.Вчити загальнорозвиваючим вправам, які спрямовані на збільшення амплітуди руху у суглобах, розвиток координації рухів.Повт. вивчені акробатичні елементи, вправи на положення тіла у просторі, зміцнення м'язового корсету.Ігри.    26.02
69    Спортивні ігри. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    28.02
70    ПБ. Повт. навички у виконанні стійок-О.С.,стійка ноги нарізно, стройові вправи. Вчити розмикатися приставним кроком. Ходьба, біг.Повт. загально розвивальні імітаційні вправи, стрибки на одній, двох ногах, вивчені акробатичні елементи. Ігри, естафети.    04.03
71    ПБ. Стройові вправи та команди. Розмикання приставним кроком.Ходьба , біг. Повт. загально розвивальні імітаційні вправи, стрибки на одній, двох ногах, вивчені акробатичні елементи, вправи на підвищеній опорі.Розвиток фізичних якостей, Ігри, естафети.    05.03
72    Теніс. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    07.03
73    ПБ. Шикування, виконання стройових вправ в ігровій формі. Ходьба, біг.Розмикання приставним кроком. Вчити комплекс загально розвивальних вправ з предметами. Повт. навички лазіння по похилій лаві та по стінці.Ігри.    11.03
74    ПБ. Стройові впрви та команди, шикування в шеренгу, в колону.Ходьба, біг. Повт. комплекс загально розвивальних вправ з предметами.  Повт. навички лазіння по похилій лаві та по стінці. Стрибки на скакалці. Ігри.    12.03
75    Урок фізичної культури. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    14.03
76    ПБ. Стройові вправи. Ходьба, біг. Закріпити комплекс загально розвивальних вправ з предметами. Смуга перешкод( використовувати вивчені рухові навички). Ігри, естафети.    18.03
77    ПБ. Шикування, стройові вправи. Повт. різновиди ходьби, бігу.Повт. загально розвивальні вправи з положення стоячи, сидячи.Смуга перешкод – поточний метод(акробатика, рівновага, лазіння, перелітання, стрибки тощо).Ігри та естафети.    19.03
78    Футбол. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    21.03
79    ПБ.Стройові вправи. Різновиди ходьби, бігу.Повт. комплекс вправ РГГ№3. Впави з м’ячем.Вчити застрибувати на підвищену опору(15-20 см-3-4 мати тощо). Розвиток фізичних якостей. Ігри, естафети.    01.04
80    ПБ. Стройові вправи і команди. Різновиди ходьби, бігу. Повт. комплекс вправ на формування правильної постави. Повт. застрибувати на підвищену опору(15-20 см-3-4 мати тощо).Смуга перешкод. Ігри, естафети.    02.04
81    Хокей. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    04.04
82    ПБ. Ходьба(профілактика плоскостопості). Різновиди бігу. Повт. комплекс імітаційних вправ.Закр. застрибувати на підвищену опору(15-20 см-3-4 мати тощо).Вчити техніці виконання «човникового бігу». Ігри, естафети.    08.04
83    ПБ. Стройові вправи і команди. Різновиди ходьби, бігу. Повт. комплекс вправ фізкультпаузи.Танцювальні вправи. Повт.навички виконання «човникового бігу».Розвиток фізичних якостей. Ігри, естафети.    09.04
84    Ціль. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    11.04
85    ПБ. Організуючі, стройові вправи. Різновиди ходьби, бігу.Вчити комплекс вправ фізкультпаузи №2. Повт.навички виконання «човникового бігу».Метання в ціль. Ігри, естафети.    15.04
86    ПБ. Шикування в шеренгу, колону, виконання команд в ігровій формі. Ходьба(проф.-ка плоскостопості). Різновиди бігу.Повт. комплекс вправ фізкультпаузи №2. Вчити стрибкам у висоту з прямого розбігу. Вправи з малим м’ячем, метання в ціль. Ігри.    16.04
87    Чемпіон класу. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    18.04
88    ПБ. Шикування, виконання організаційних, стройових вправ та команд. Повт. вправи комплексу фізкультхвилинки, стрибки на двох ногах. Закр. навички стрибків у висоту з прямого розбігу.Повт. вправи з малим  м’ячем. Ігри.    22.04
89    ПБ. Організаційні, стройові вправи.Різновиди ходьби, бігу. Повт. вправи комплексу фізкультхвилинки, стрибки на двох ногах. Закр. навички стрибків у висоту з прямого розбігу.Школа м’яча. Метання малого м’яча в ціль. Ігри.    23.04
90    Шашки, шахи. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    25.04
91    ПБ. Шикування, стройові вправи. Повт. вправи комплексу фізкультхвилинки, навички у виконанні «човникового бігу». Вправи зі скакалкою. Ігри, естафети.    29.04
92    ПБ. Стойові вправи.Різновиди ходьби, бігу. Повт. комплекс вправ на формування правильної постави.Вчити техніці бігу на 30м з високого стару. Стрибки у довжину з місця, Ігри, естафети.    30.04
93    «Щука та карась»-рухлива гра. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    02.05
94    ПБ. Стойові вправи.Різновиди ходьби, бігу. Повт. комплекс вправ на формування правильної постави.Техніка бігу з різних вихідних положень.Школа м’яча. Метання м’яча в ціль. Ігри.    06.05
95    ПБ. Організуючі та стройові вправи.Різновиди ходьби, бігу. Повт. комплекс вправ фізкультпаузи. Біг до 20м з різних вихідних положень.Вчити стрибкам через довгу скакалку, що гойдається. Чергування ходьби з бігом. Естафети.    07.05
96    Юні спортсмени. Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    16.05
97    ПБ. Стройові команди та вправи.Ходьба, біг. Вчити комплекс ЗРВ№4.Біг з різних вихідних положень. Стрибки через довгу скакалку. Чергування ходьби з бігом. Ігри.    13.05
98    ПБ. Організуючі та стройові вправи.Різновиди ходьби, бігу. Повт. комплекс ЗРВ№4. «Човниковий біг». Чергування ходьби та бігу. Ігри.     14.05
99    Я і «Спортивна абетка». Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    16.05
100    ПБ. Організуючі та стройові вправи в ігровій формі.Ходьба, біг.Комплекс ЗРВ. Школа м’яча. Гладкий біг до 300м. Метання м’яча в ціль. Ігри.    20.05
101    ПБ. Стройові команди та вправи.Ходьба, біг. Імітаційні вправи на місці та у русі. Гладкий біг до 500м. Вправи з короткою та довгою скакалкою. Естафети.    21.05
102    До побачення, «Спортивна абетка». Інтерактивний урок.з використанням зошита з фізкультури.    23.05

Категорія: Методичні рекомендації | Додав: Ann Заклад:|Автор:Дрябіна Г.М. E W
Переглядів: 8539 | Завантажень: 1522 | Рейтинг: 5.0/1

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]