П`ятниця, 14.08.2020, 05:38,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Районний відділ повідомляє

Семінар-практикум з природознавства в КЗШ № 122
23.04.2014, 19:39

Згідно річного плану інноваційно - методичного центру 23.04.2014 р. на базі КЗШ № 122 було проведено міський семінар-практикум для методистів районних методичних кабінетів відділів освіти виконкомів районних у місті рад та керівників РМО вчителів початкових класів за темою «Формування природознавчої компетентності молодших школярів шляхом вироблення дослідницьких умінь у процесі розв’язання завдань практичного спрямування нової навчальної програми «Природознавство», мета якого аналіз природознавчої складової нового Держстандарту, ознайомлення присутніх з методичним інструментарієм організації дослідницької діяльності молодших школярів з метою формування природознавчої компетентності, презентація досвіду вчителів КЗШ № 122 з зазначених питань.

Тепло і привітно, в музичній вітальні,  зустріли гостей семінару учні школи і вчителі, організувавши виставку домашніх тварин, показ експонатів вирощених власноруч рослин, фотогалерею. З привітним слово виступила методист КЗ «ІМЦ» Мещерякова Т.В. Директор школи Федоринова Н.Є. презентувала діяльність закладу. Про роботу початкової  школи в умовах нового Державного стандарту розповіла заступник директора з НВР Міняйленко А.Г.

 Семінар складався із двох частин: практичної, що включала відвідування уроків у 1 і 2 класах, і теоретико - рефлексивної,  яка включала питання аналізу Державного стандарту початкової освіти у порівнянні з минулим документом та змістовного аналізу діючих новітніх підручників з природознавства. Всі виступи супроводжувались медіапрезентаціями.  

Особливостями проведених уроків було проведення їх у світі формування природничих компетенцій, форма проведення уроків – дослідницький практикум, міні-проект, запитання до природи – сприяла виробленню у школярів початкових дослідницьких умінь, основ екологічних знань, досвіду практичної природо-охоронної діяльності.

За підсумками роботи семінару-практикуму розроблено та прийнято рекомендації.

Усі учасники отримали електронні портфоліо з матеріалами педагогічного заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Районний відділ повідомляє | Додав: Ann Заклад:|Автор:Дрябіна Г.М. E W
Переглядів: 1083 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]