П`ятниця, 14.08.2020, 06:40,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Районний відділ повідомляє

Серпневі зустрічі
29.08.2013, 08:37
     28.08.2013р. на базі КЗШ № 120 відбулось серпневе засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів. Головною метою зустрічі було підведення підсумків за минулий навчальний рік, окреслення нових обріїв освітянської діяльності, звітування творчих і динамічних груп щодо проведеної роботи. З основною доповіддю виступила керівник РМО вчителів початкових класів Гудзь Т.А. Її грунтовний виступ охопив всі напрямки діяльності РМО та його структурних підрозділів за рік, було проаналізовано стан роботи з обдарованими учнями в районі, названо переможців в районних, міських інтелектуальних конкурсах та вчителів, які їх підготували. Тетяна Анатоліївна відмітила, що ,за підсумками міської наради керівників РМО, Саксаганський район і цього року підтримав високу планку щодо участі і перемоги учнів в олімпіадах і інших інтелектуальних конкурсах, посівши І місце в місті. Було також проаналізовано роботу кафедр початкової школи  різних шкіл. Рейтинг переможців очолили колективи початківців шкіл № 107 ( ІІІ місце), КГ № 91 ( ІІ місце), № 119 (І місце).
       Важливою подією минулого навчального року стало створення сайту РМО вчителів початкових класів Саксаганського району. Сайт став не тільки своєрідною медіатекою наробок вчителів району, а й відкрив нові можливості щодо обміну інформацією, власним досвідом, наробками творчої і динамічних груп. Пролунали не тільки слова великої подяки засновнику і адміністратору сайту вчителю початкових класів КСШ № 118 Кресак Н.М., а й визначено ТОП-5 користувачів сайту. Ними стали вчителі Лакшинська З.В. ( КЗШ № 72), Куцевич В.Л.( КЗШ № 120), Скуба Н.В. ( КЗШ № 113), Дрябіна Г.М. ( КСШ № 118) та сама Наталя Миколаївна , яка надала на сайт 229 робіт. Всі вчителі отримали подяки районного відділу освіти.
       Перед вчителями також виступила керівник творчої групи району Дрябіна Г.М. Вона прозвітувала про роботу творчої групи за рік та презентувала методичні збірники, створені членами творчої групи. Цього року це була трилогія щодо роботи з обдарованими учнями - "Шукаємо обдарованість", "Розвиваємо обдарованість", "Плекаємо обдарованість" та посібник "З початкової школи в основну: проблеми наступності". Також Ганна Миколаївна розповіла про інформаційні листи щорічного випуску "Методичного альманаху- 2013". Всі матеріали розміщено на сайті "Сучасний вчитель" для вільного користуквання вчителями.
       Завершилося загальне засідання приємними моментами: традиційним привітанням ювілярів від колег та всієї родини вчителів початкових класів району. Лунали поздоровлення та були вручені символічні подарунки вчителям-ювілярам.
       Продовження роботи РМО було на секціних  засіданнях, які проводили Головко Н.О. ( 1 клас, КЗШ № 119), Дрябіна Г.М. ( 2 клас, КСШ № 118), Хотіленко О.В. ( 3 клас, КГ № 91), Рябоконь Н.Ою. ( КЗШ № 119). Цього року було започатковано роботу ще днієї секції - вчителів ГПД. Очолила її вчитель КНВК "Імпульс" Мінаєва Лілія Григорівна.
       Засідання проходило з мультимедійною підтримкою, увазі вчителів представлено виставку творчих наробок вчителів району. Велика подяка колективу вчителів КЗШ № 120, які привітно і гостинно зустріли колег  району  та на високому рівні організували роботу РМО.

 

 

 

 

 

Категорія: Районний відділ повідомляє | Додав: Ann Заклад:|Автор:Дрябіна Г.М. E W
Переглядів: 597 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]