Субота, 08.08.2020, 14:57,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Районний відділ повідомляє

Учнівські олімпіади в 4-х класах
26.03.2013, 18:30
Відповідно до міської програми «Обдаровані діти – надія Криворіжжя» 23 березня на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 41 пройшли олімпіади з базових дисциплін серед учнів 4-х класів.

Урочисто відкрили олімпіаду молодші школярі закладу, які  створили  святкову  атмосферу.  Завідуюча  районним  методичним кабінетом Лавренко Л.І. привітала учасників олімпіад, побажала віри у себе, успіхів та перемоги. На святі була присутня методист КЗ «Інноваційно-методичний центр»  Гребенщикова Л.П.

Учні четвертих класів писали олімпіаді роботи з української, російської мов, математики, природознавства за текстами, розробленими   методистом КЗ «Інноваційно-методичний центр» Мещеряковою Т.В.

Журі олімпіад  перевірило,  оцінило рівень якості учнівських робіт та визнало переможців:

з математики

І місце – Ксензук  Вікторія Олександрівна КЗШ №119

(вчитель: Головко Наталія Олександрівна)

ІІ місце - Ольшевський  Вадим Сергійович КСШ №107

(вчитель:Руденко Римма Фіркатівна  )

                Гласов Олександр Сергійович КГ №91

(вчитель: Левченко Світлана Михайлівна)

ІІІ  місце –  Котяш Євген Володимирович КСШ №70

(вчитель: Гайдаренко Світлана Анатоліївна)

               Заболотній  Андрій Романович  КЗШ №41

 (вчитель: Троїцька Анна Володимирівна)

               Яновський Давид Сергійович  КЗШ №14

 (вчитель:Ткаченко Світлана Валентинівна)

з української мови

І місце – Чумачов Максим Іванович КСШ №118

(вчитель: Кресак Наталя Миколаївна)

ІІ місце – Отришко Марина Олегівна КСШ № 74

(вчитель: Коновальчук  Римма Вікторівна)

Чубенко Вікторія Сергіївна КГ № 91

(вчитель: Єфімова Наталя Вікторівна)

ІІІ  місце – Плахотня Мілана Геннадіївна КЗШ № 119

 (вчитель: Головко Наталія     Олександрівна)

                Шиян Марина Сергіївна КЗШ № 72

(вчитель: Рибікова Олена Петрівна)

        Осипова Елона  Олегівна КЗШ №58

(вчитель: Вінтоняк Алла Василівна)

з природознавства

І місце – Шаповалов Ілля Вікторович КСШ № 107

(вчитель: Тимошенкова Юлія Михайлівна)

ІІ місце – Клименко Роман Борисович КЗШ №17

 (вчитель:  Маркосян Людмила Петрівна)

                Дикова Анастасія Павлівна НВК №240

(вчитель: Мінченко Олена   Петрівна)

ІІІ  місце – Казарін Богдан Романович КСШ № 70

(вчитель: Гайдаренко Світлана Анатоліївна)

Деркач Ілля Васильович КЗШ № 43

(вчитель: Білоусова Ірина Іванівна)

             Ботенок Діана Володимирівна КЗШ №113

(вчитель: Бараненко    Тетяна  Олександрівна)

з російської мови

І  місце - Феофілактова Олександра Романівна КЗШ № 41

(вчитель: Нескоромна Ірина Василівна)

ІІ місце – Глазуненко Злата Юріївна КЗШ № 124

(вчитель: Вороніна Віра Миколаївна)

ІІІ місце – Зганич Ян Валерійович КСШ № 107

(вчитель: Тимошенко Юлія Михайлівна)


 

Категорія: Районний відділ повідомляє | Додав: Ann
Переглядів: 620 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]