Четвер, 17.08.2017, 00:52,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Районний відділ повідомляє

Про підсумки районного конкурсу авторських творів «Первоцвіт» серед учнів початкової школи
20.01.2014, 00:38
Згідно з   планом  роботи  РМК та   РМО вчителів  початкових  класів  14 січня 2014 року проведено районний конкурс авторських віршів та прози  «Первоцвіт». Конкурс проводився з метою пошуку творчо обдарованих  дітей молодшого шкільного віку та реалізації індивідуальних творчих потреб особистості, виховання любові до рідного слова, свого краю.
Він включав п’ять номінацій: вірші на теми «Мій рідний край», «Кобзарем ми його звемо», «Думки дітей про все на світі»  та прозу – «Твір за прислів’ям», «Усмішки». На конкурс представлено 112 творчих робіт із 24 навчальних закладів  району.
Найбільший інтерес діти проявили у номінаціях «Думки дітей про все на світі» (33 учасники),  «Мій рідний край» (26 учасників), а в номінації «Проза. Усмішки» взяли участь лише 11 учасників.
     Переможцями конкурсу визнано:

Номінація «Мій рідний край»
І    Щудло Анастасія Михайлівна    Учениця 3 класу    КСШ № 74
ІІ    Буртова Яна Сергіївна    Учениця 4 класу    КГ №91
ІІ    Малофєєва Анна Сергіївна    Учениця 4 класу    КЗШ № 113
ІІІ    Волохова Каріна Ігорівна    Учениця 1 класу    КЗШ № 31
ІІІ    Махов Денис Олександрович    Учень 4 класу    КЗШ № 68
ІІІ    Шпильовий Гліб Євгенович    Учень 2 класу    КЗШ № 124

Номінація «Кобзарем ми його звемо»
І    Кісільова Маргарита Сергіївна    Учениця 2 класу    КСШ № 74
ІІ    Пєвнєва Вікторія В’ячеславівна     Учениця 2  класу    КСШ № 74
ІІ    Кучкова Дарія Юріївна    Учениця 4 класу    КЗШ № 120
ІІІ    Баталова Вікторія Михайлівна    Учениця 4 класу    КЗШ № 113
ІІІ    Недільська Валерія Романівна     Учениця 4 класу    КЗШ № 17
ІІІ    Оводенко Анна Миколаївна     Учениця 4 класу    КЗШ № 11

           Номінація «Думки дітей про все на світі»
І    Русіновська Ярослава Олегівна    Учениця 3 класу    КЗШ № 41
ІІ    Сітало Максим Сергійович     Учень 2 класу    КЗШ № 122
ІІ    Крохмаль Павло Володимирович    Учень 2 класу    КНВК № 35
ІІІ    Стусь Альона Ігорівна    Учениця 3 класу    КГ №91
ІІІ    Бабкова Карина Борисівна    Учениця 3 класу    КЗШ № 31
ІІІ    Давиденко Юлія Андріївна    Учениця 3 класу    КЗШ № 11
    
    Номінація «Твір за прислів’ям»
І    Маринін Павло Павлович     Учень 3 класу    КЗШ № 14
ІІ    Журба Владислав Васильович    Учень 4 класу    КСШ № 107
ІІ    Бутова Олександра Миколаївна    Учениця 4 класу    КЗШ № 21
ІІІ    Пилипенко Костянтин Андрійович    Учень 4 класу    КЗШ № 120
ІІІ    Айвазян Денис Едуардович    Учень 4 класу    КЗШ № 113
ІІІ    Толдаєв Віталій Олександрович    Учень 4 класу    КЗШ № 43


Номінація «Усмішки»
І    Чуприна Дмитро Олегович     Учень 4 класу    КГ № 91
ІІ    Павлун Катерина Андріївна    Учениця 3 класу    КЗШ № 119
ІІ    Хархаль Богдан Олександрович    Учень 4 класу    КЗШ № 68
ІІІ    Нікітченко Станіслав Віталійович    Учень 4 класу    КСШ № 118
ІІІ    Роса Єлизавета Олександрівна    Учениця 2  класу    КСШ № 70
ІІІ    Гонта Дар’я  Андріївна     Учениця 2  класу    КЗШ № 124


 
 

Категорія: Районний відділ повідомляє | Додав: Ann Заклад:|Автор:Гудзь Т.А. E W
Переглядів: 707 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]