П`ятниця, 14.08.2020, 05:03,

Сайт РМО вчителів початкових класів Саксаганського району м. Кривого Рогу
Особистий кабінет
Пропонуємо...
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Нас відвідали

Презентації

Головна » Кабінет вчителя » Інфоцентр » Районний відділ повідомляє

Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес початкової школи як показник компетентності вчителя
03.03.2014, 23:07

У перші дні весни 04.03.2014р. на базі Криворізької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №118 було проведено майстер-клас для вчителів, що впроваджують в навчально - виховний  процес інформаційно-комунікаційні технології, за темою: «Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес початкової школи як показник компетентності вчителя»

Форма проведення – урок педагогічної майстерності. Гості перетворилися на сучасних учнів, а господарі семінару спробували взяти на себе роль сучасних вчителів. Вітала гостей директор Чернякова О.А., яка презентувала роботу школи як сучасного закладу освіти і виразила сподівання, що зустріч буде корисною для присутніх і не останньою у такому форматі.

У теоретичному блоці «уроку»  було окреслено систему використання вчителями початкових класів КСШ № 118 комп’ютерних технологій, розпочинаючи їх застосування зі «Школи майбутнього першокласника», практично визначено типові помилки під час створення мультимедійного супроводу до уроків, надано матеріали щодо санітарно-гігієнічних вимог до використання ІКТ.

Проте головною метою майстер-класу було набуття практичних навичок щодо створення навчальних  презентацій, використання більших можливостей програми для створення сучасного мультимедійного супроводу до уроку. На практиці було показано, як вставити відеофрагменти та використовувати гіперпосилання, активувати слайди керуючими кнопками, створити дидактичну гру за допомогою тригерів. Всі присутні змогли створити презентацію до уроку з окресленими ефектами та використати  її в своїй практичній діяльності. Всі надані матеріали та рекомендації було вміщено в міні-посібник до уроку та інформаційний буклет для учасників майстер-класу.

Майстер-клас мав практичне значення для педагогів району, про що свідчить виконання інтерактивної вправи «Визначення ККД уроку» та аналіз заповненої рефлексійної анкети присутніми.

Щиро дякуємо нашим колегам за співпрацю та щирі відгуки!  Ваші вдячні слова дуже важливі для нас і мотивують на подальшу діяльність.

 

 

 

 

 

                                                                  

Категорія: Районний відділ повідомляє | Додав: Ann Заклад:|Автор:Дрябіна Г.М. E W
Переглядів: 1169 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]